Вівторок, 25.06.2024, 11:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Форма входу
ВІТЕР МАНДРІВ   фотоальбомТуристські вісті району

Такого ще не було: в одну мить кількість учнів школи збільшилась у 8 разів. Це в Думанецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів з’їхались на районну гру-випробування "Котигорошко” 339 юних туристів із 19 інших шкіл та 3 позашкільних навчально-виховних закладів.

Змагання відкрив начальник відділу освіти ЧРДА А.І.Шовкопляс. На урочистій лінійці у виконанні дев’ятикласниці із Байбузівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Роздобудько Дар’ї прозвучала пісня-гімн районної гри-випробування. Її написав творчий колектив із Байбуз: педагог-організатор, керівник туристського гуртка В.В.Жила слова, музику А.В.Маніло, вчитель Байбузівської ЗОШ, аранжування І.В.Демченка, вчителя із Яснозір’я.

Цього року упродовж трьох днів випробування у молодшій групі пройшли за традиційною програмою: спортивні змагання, велотуризм та пішохідний туризм. А от старшим потрібно було здолати смугу рятувальника.

Окрім випробувань за програмою гри, усім учасникам довелось випробувати себе на вміння поводить у природних умовах. А видались вони непростими: вночі табір накрила небувала злива у супроводі грози. Та це не завадило вранці вийти на старт і показати свої вміння і наполегливість, взаємодопомогу, майстерність і силу.

Командний дух допоміг вихованцям О.В.Вовченка із Лесьок стати переможцями і в молодшій, і в старшій віковій групах. Друге місце в молодшій віковій групі вибороли вихованці гуртка "Шанс” Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.. (керівник З.В.Тарасенко), а в старшій групі – учні Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Їх керівник В.М.Прожога, вчитель біології, керівник туристських гуртків райСЮТ привела на "бронзовий” п’єдестал вихованців серед молодших. А в старшій групі на третьому місці команда Степанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В.П.Біда, вчитель географії, керівник туристських гуртків райСЮТ).

Призери отримали грамоти, кубки. кошти на їх придбання виділив відділ у справах сім’ї, молоді та  спорту Черкаської РДА (начальник Урста І.С.). А переможці крім того ще й медалі та перехідний приз – булаву – символ гри-випробування "Котигорошко” і подарунок від депутата районної ради Г.Г.Гриценка.

Щирі слова вдячності за гостинність і турботу прозвучали на адресу колективу учнів та вчителів Думанецької ЗОШ І-ІІІ ст., а також вихованців туристсько-краєзнавчого клубу "Альта” з Будища, які забезпечували технічну частину випробувань. 

Згадай веління материнське:

Зроби, що можеш, і ще трошки.

Щоб відродити Україну –

Відчуй в собі Котигорошка!

Під таким девізом "Котигорошко” повернувся до школярів Черкаського району. Ці слова, подаровані учнями Степанківської загальноосвітньої школи, будуть кликати до нових вершин в туризму та спорті, до нових стартів і зустрічей наступні покоління юних, які бажають пізнавати світ, вивчати історію свого краю, гартувати себе фізично і духовно.

Нинішні змагання – оптимізм і світла віра: будуть котигорошки, буде Україна!


*****************
         1.04.2013

Відомі підсумки участі вихованців гуртків у Всеукраїнській історико-гоеграфічній експедиції "Моя Батьківщина - Україна".
Читайте

*****************

9.02.2013 р.

Світ пізнання – безмежний.

Вже далеко не вперше туристко-краєзнавчий клуб "Альта” проводить пізнавальну гру для школярів "Що? Де? Коли?”. Цього разу турнір знавців відбувся у Степанківськй загальноосвітній школі. Крім господарів, у ньому взяли участь учні сусідніх шкіл із Хацьок та Хуторів.

Під час гри важливим було не лише знати факти, дати, цифри, але й уміти знайти вихід, потягнути за ту ниточку, яка розмотає клубок невідомого. Позитивні емоції від усвідомлення, що ти знаєш навіть більше, ніж сподівався – ось що головне у такому турнірі.  Фото

*****************

24-28 вересня в Дубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений предметний тиждень географії, останнім акордом якого стало святкування Всесвітнього дня туризму (28.09.12). Організувала захід Ніна Василівна Кропивка - вчитель географії та незмінний керівник туристського гуртка. Традиційно святкування відбулося поблизу школи - в Черкаському бору. Свято розпочалося урочисто з лінійки на якій провідні юні географи та туристи школи репрезентували інформацію про історію становлення та сучасний стан туристичної галузі як в Україні, так і за кордоном.

Наступним кроком був конкурс «Найсмачніша каша». Нелегко довелося членам журі, до складу якого входили директор школи Микола Григорович Сіпко, заступник директора з виховної роботи Віталія Віталіївна Пасічник та шкільна медична сестра Лариса Миколаївна. Та все ж, після тривалої дегустації та суперечок, переможцем було визнано колектив 6-А класу (кл. керівник Світлана Миколаївна Прокопенко).

А потім настала черга прийому у туристи «новачків», де з  початківцями –учнями 6 та 7 класів– проведені заняття з азів туристичних навичок та вмінь: техніки в’язання  туристичних вузлів, орієнтування на місцевості, фігурного водіння велосипедів, розпалювання вогнищ. Головна мета заходу здійснена - кожен учасник зрозумів значення та роль туризму у своєму житті!

Фото

Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
КОТИГОРОШКО  
Copyright Tourisr and KonSerg © 2024